Dudullu OSB Mah. 1. Cad. No.9 (34776)
Ümraniye- İSTANBUL
Şubelerimiz

Mert Teknik A.Ş. Corona Virüs Korunma Planımız.

 
Değerli Çözüm Ortağımız;
 
Hepimizin sağlığını tehdit etmeye devam eden COVID-19 salgını için ülkemiz genelindeki tedbirlerin yanı sıra, şirketimiz de bir takım tedbirler aldı. Bu tedbirlerin, bu zor ve alışılmadık süreçten en az zararla çıkmamızı sağlayacağına inanıyoruz. Aldığımız tedbirler günlük olarak revize edilecek olup zamanla artış da gösterebilir. 
 
Salgın riski ortadan kalkana kadar aldığımız önlemler ve yaptığımız uygulamalar şunlardır:
 
 
 
 
Bu süreç boyunca, her zaman olduğu gibi bize aşağıdaki e-posta adreslerinden ulaşabilirsiniz.
 
• Satış Departmanı :  satis@mert.com
• Satış Teknik Destek : teknik@mert.com
• Pazarlama Departmanı : pazarlama@mert.com
• Proje Departmanı : proje@mert.com
• Otomasyon Departmanı : otomasyon@mert.com
• Hidrolik Departmanı : hidrolik@mert.com 
• Pnömatik Departmanı : pnomatik@mert.com
• Muhasebe Departmanı :  muhasebe@mert.com
• Teknik Servis : servis@mert.com
 
 
Bu dönemi olabildiğince güvenli ve tedbirli şekilde geçirmek ve bir an evvel normal çalışma ve sosyal hayatımıza dönebilmek için, belirlenen kurallara uyulması hepimiz için büyük önem taşımaktadır.
 
Elbirliğiyle bu zorlu süreci atlatacağımız inancıyla hepinize sağlıklı günler diliyoruz.

 

MERT TEKNİK A.Ş., MERT Grubu’na bağlı bir şirkettir