Dudullu OSB Mah. 1. Cad. No.9 (34776)
Ümraniye- İSTANBUL
Şubelerimiz

Otomasyon

İmalat sanayinde verimi ve üretim miktarı ve kalitesini arttırmak, ayrıca fire oranını en aza indirmek amacıyla otomasyon sistemleri hidrolik ve pnömatik sistemlerle her geçen gün daha da içli  dışlı olmaktadır.  

Makinalar, iş makinaları, fabrikaların üretim hatları, otomasyonun getirileri ile her zaman daha kaliteli, her zaman daha üretken seviyelere çıkmaktadır.  Ayrıca insan-makine ara yüzlerinin kullanıcı dostu olması sağlanarak, insan gücünde de en yüksek verim elde edilmeye çalışılmaktadır.

Mert Teknik özellikle son 15 yıldır, tasarlayıp hayata geçirdiği projelerde,  elektrik-elektronik-yazılım destekli hidrolik ve pnömatik sistemler kullanmıştır.  Önceleri elektrik, elektronik, yazılım destek ihtiyacını alt yüklenicileri aracılığıyla temin ve tesis ederken,  2012 yılında kendi bünyesinde bir “otomasyon bölümü” kurma kararı verilmiş ve 6 ay gibi kısa bir sürede bu gerçekleştirilmiştir.

2018 yılında mekanik güç aktarım departmanının kurulmasıyla şirketin faaliyet alanı günümüzde dört ana konuda gerçekleşmektedir .

Günümüzde müşterilerimizin ihtiyaç duyduğu elektronik ürünleri sağlamaya ve yazılım desteği verilmeye devam edilmektedir. Bu hizmetlerimiz endüstriyel makinalar ve üretim hatları, mobil araçları(iş makinaları, vinç, platformlar vs..) ve deniz araçları gibi geniş bir yelpazeyi kapsamaktadır. Buna ek olarak anahtar teslimi makina tasarımı veya sadece yazılım desteği ile de hizmet verilmektedir. 

MERT TEKNİK A.Ş., MERT Grubu’na bağlı bir şirkettir